fbpx

Міністр екології та міський голова Львова відвідали Львівські міські каналізаційні очисні споруди

1 липня Міністр екології Остап Семерак та міський голова Львова Андрій Садовий відвідали Львівські міські каналізаційні очисні споруди в межах Просвітницької кампанії «Без поліетилену».

Супроводжував міністра та мера міста Директор ЛМКП «Львівводоканал» Дмитро Ванькович, який також є Головою організаційного комітету Lviv Eco Forum. Він розповів про проблеми та можливості очисного комплексу, показав процес очистки води та поділився планами розвитку.

Недопалки і жуйки, пакети і пет пляшки, вушні палички, серветки, що не розчиняються у воді, обгортки та інший пластиковий непотріб — все, що люди викидають у каналізацію, кидають на землю чи  у водостічні решітки — зрештою опиняється на очисних спорудах міста, спричиняючи до поломки очисного обладнання, перевитрат енергії, порушення технологічного процесу очищення стічної води.

Lviv Eco Forum щороку піднімає тему забруднення води та природнього середовища. Закликаємо мешканців міста поважати себе, обмежити використання поліетилену й не перетворювати каналізацію у смітник.

Давайте разом подбаємо про те, щоб наші річки залишилися чистими!