ДЕНЬ 1 / четвер / 5 жовтня 2017

  • 8:30-9:30

    Реєстрація, ранкова кава

  • 9:30-9:40

    Церемонія відкриття Форуму
    Вітальне слово голови ЛОДА та міського голови Львова

  • 9:40-10:30

    Секція «ЕКОЛОГІЯ»
    Реформи в екологічному законодавстві. Чи врятує угода про асоціацію з ЄС українське довкілля: перспективи євроінтеграційних реформ. Транскорднонний вплив на довкілля.

    1. Микола Кузьо, заступник міністра екології України
    2. Лєшек Карський, директор департаменту стратегії Головної інспекції охорони довкілля (Польща)
    3. Олена Вовк, генеральний директор ПрАТ «Компанія Ензим»

    Модератор: Павло Шеремета, український менеджер-економіст, міністр економічного розвитку і торгівлі України у 2014 році

  • 10:30-11:30

    Секція «ІНВЕСТИЦІЇ»
    Система фінансування охорони довкілля Польщі та співпраця з Україною.
    Екологічні проекти, профінансовані ЄБРР

    1. Казімєж Куйда, президент Національного Фонду охорони навколишнього середовища і водного господарства (Польща)
    2. Лєшек Буллер, директор Центру Європейських проектів, Проект Польща-Україна-Білорусь
    3. Жуан Даві, Investment Service Center
    4. Надія Артемєва, Greencubator

    Модератор: Павло Шеремета, український менеджер-економіст, міністр економічного розвитку і торгівлі України у 2014 році

  • 11:30-11:40

    Підписання меморандуму про співпрацю між містом Львовом та Національним Фондом охорони навколишнього середовища і водного господарства (Польща).

  • 11:40-12:00

    Каво-перерва
    Брифінг для журналістів з приводу підписання меморандуму

  • 12:00-13:00

    Секція: «ПРАВИЛА ПРИЙМАННЯ СТІЧНИХ ВОД»
    Законодавчі бар’єри, які заваджають розв’язанню екологічних проблем на місцевому рівні. Мотиваційна система покарань та штрафів

    1. Тетяна Медвідь, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ
    2. Валерій Кравченко, Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства м.Київ
    3. Владислав Маршалок, Біла Церква

    Модератор: Ольга Бабій, директор ТОВ «Білоцерківвода»

  • 12:00-14:00

    Паралельна Секція: «Проект APENA»
    (4 рівень 2 аудиторія)

    Управління та моніторинг якості водних ресурсів

    Модератор: Галина Ковальчук, експерт проекту APENA

  • 12:00-16:30

    Паралельна Секція: «Презентації інноваційних технологій у сфері водоочищення, водопідготовки та очищення стічних вод»
    (4 рівень 1 аудиторія)

    12:00-12:30 Роман Король, EGIS
    12:30-13:00 Мартін Вервечка, VITCOVICE
    14:00-14:30 Луньов Євген, SIMENS
    14:30-15:00 Кшиштоф Городецький, EKOLOG
    15:00-15:30 Вікторія Гараган, STRABAG AG
    15:30-16:00 Володимир Мотиль, DREBERIS
    16:00-16:30 Юрій Вегера, СТАЛА ЕНЕРГІЯ

    Модератор: Андрій Чех, менеджер проекту Еко-Форум «Вода та Енергія»

  • 13:00-14:00

    Обід, неформальне спілкування

  • 14:00-15:00

    Секція «ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ГАЛУЗІ ВКГ»
    Обговорення Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» та актуальні питання тарифоутворення

    1. Артем Чумак, директор департаменту з регулювання відносин у сфері централізованого водопостачання НКРЕКП
    2. Олексій Фесюк, начальник управління інвестиційної політики департаменту НКРЕКП
    3. Дмитро Новицький, т.в.о. президента Асоціації водоканалів України «Укрводоканалекологія»
    4. Piotr Zietara, директор MPWiK м.Краків

    Модератор: Ольга Бабій, директор ТОВ «Білоцерківвода»

  • 15:00-16:00

    Дискусія: «Брак трудових ресурсів у водному господарстві - загроза національній безпеці.
    1. Наталя Дзюба, зам дир. Розрахункового департамента Київводоканалу "Як стати соціально-відповідальним підприємством: Соціальний пакет як один із способів залучення нових кадрів. Створення робочих місць для людей з особливими потребами"
    2. Андрій Нікітін, директор КП «Житомиродоканал»

    Модератор: Олег Рісний, керівник Львівського міського центру зайнятості

  • 16:00-16:30

    Шведські енергоефективні рішення для збереження довкілля
    1. Linn Harfast, Embassy of Sweden/Лінн Харфаст, посольство Швеції
    2. Станіслав Вірченко, Atlas Copco
    3. Олександр Кузик, Electrolux
    4. Володимир Коротін, Скандтехіммпорт (Xylem)

    Модератор: Богдан Сенчук, Шведська бізнес асоціація

  • 16:00-17:00

    Секція: «Автоматизовані системи розрахунків»
    1. Ернест Кліменко, департамент інформаційного забезпечення ПрАТ «Київводоканал»
    2. Олег Денис, SoftServe
    3. Андрій Кушнір, IT Enterprise

    Модератор: Степан Ревич, Nexia DK

  • 17:00-20:00

    Завершення ділової програми першого дня.
    Трансфер до Музейно-культурного комплексу пивної історії "Львіварня", вул.Клепарівська, 18.
    Фуршет для учасиків Форуму

ДЕНЬ 2 / пятниця / 6 жовтня 2017

  • 9:00-9:30

    Реєстрація, ранкова кава

  • 9:30-10:30

    Секція: «ПРОЕКТИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ОЧИСНИХ СПОРУД» в Україні та Європі
    1. Дмитро Новицький, директор ПрАТ АК Київводоканал
    2. Дмитро Ванькович, керівник групи реалізації проекту ЛМКП «Львівводоканал»
    3. Войцех Фронцак, директор міського підприємства водопроводів і каналізації м.Варшава (Польща)

    Модератор: Дмитро Ванькович, заст.директора ЛМКП «Львівводоканал»

  • 10:30-15:00

    Паралельна Секція: «Робоче засідання Асоціації міст України з екологічної збалансованості» (4 рівень 2 аудиторія)
    Досвід створення та функціонування Зеленого муніципального фонду Федерації канадських муніципалітетів. «Екологічний паспорт міста»: модельна структура. Представники виконавчої дирекції АМУ

    Модератор: Генадій Марушевський, Даг Хікман, проект ПРОМІС

  • 10:30-12:00

    Паралельна Секція: «Робоче засідання Асоціації міст України з екологічної збалансованості» (4 рівень 2 аудиторія)
    Презентація успішних практик поводження з ТПП. Дискусія «Як сміття стає ресурсом?»

    1. Крістофер Раунд, Egis (Франція). Презентація проекту рекультивації полігону у с.Грибовичі
    2. Грега Верк, компанія Rico (Словенія). Презентація проекту полігону ТПП у м.Любляна
    3. Маряна Малачівська, Соціологічна агенціяя "ФАМА", Презентація дослідження "Поведінкові моделі по сортуванню відходів"
    4. Юлія Стельмах, AMERICAN CHAMBER OF COMMERCE, «Запровадження принципу розширеної відповідальності виробника у поводженні з відходами упаковки в Україні»

    Модератор: Генадій Марушевський, Даг Хікман, проект ПРОМІС

  • 12:10-12:30

    Каво-перерва

  • 12:30-14:00

    Секція Стартап-компанії та ініціативи Zerowaste
    1. Ярослав Романчак, ТзОВ Інтерпет
    2. Олег Сас, Logistic Grup
    3. Hannes Tschirpke, Presona
    4. Олійнічук Олексій, ПАТ "Карлсберг Україна"
    5. Стець Святоcлав, Соціальне підприємство «Зелена Коробка»
    6. Тетяна Чучко, громадська спілка "Пермакультура в Україні"
    7. Олег Котис, Соціальна ініціатива УГКЦ «Хтось не зробить»
    8. Ірина Миронова, ZeroWaste Lviv
    9. Євгенія Аратовська, ГО "Україна без сміття"
    10. Ольга Біянська, ЛМГО “Спільнота взаємодопомоги “Оселя”

    Модератор: Андрій Москаленко, заст.міського голови Львівська міська рада

  • 12:30-14:00

    Паралельна Секція: «Робоче засідання Асоціації Укрводоканалекологія» (4 рівень 1 аудиторія)
    1. Підготовка до Загальних зборів 07.11.2017 м. Київ: - Узгодження порядку денного Загальних зборів;
    - зміни до Статуту Асоціації;
    - звіт Президента;
    - вибори Президента.
    2. Звіт Ревізійної комісії;
    3. Затвердження штатного розкладу

    Модератор: Дмитро Новицький Олександр Шкінь

  • 14:00-15:00

    Обід, неформальне спілкування

  • 15:00-16:00

    Секція «ZIROWASTE»
    1. Ємець Оксана, Холдинг емоцій !Fest
    2. Вікторія Самошина, ПАТ "Львівська кондитерська фабрика «Світоч»
    3. Христина Ярема, Платформа Еко УКУ, організація Енактус
    4. Наталія Саноцька, ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя»
    5. Надія Крохмальна, Кафе Аґрус
    6. Олексій Петелько, Кумпель Груп

    Модератор: Андрій Москаленко, заст.міського голови Львівська міська рада

  • 16:00-16:30

    Вадим Ноздря, ЛКП "Green city", Презентація концепції переробного комплексу у м.Львові

    Модератор: Андрій Москаленко, заст.міського голови Львівська міська рада

  • 16:30-16:45

    Підведення підсумків. Завершення ділової програми другого дняа